| Allyces a întrebat:

Am o intrebeare: anul asta noi mai participam la Eurovision?straight face Adica...pana acum trebuia sa alegem cine ne reprezinta.Initial,am citit pe Google ca nu o sa mai participam, deoarece TVR-ul nu are bani sa plateasca delegatia. La catva timp dupa, am citit tot pe Google ca o sa participam, ca e stabilit si ca Dan Manoliu o sa se ocupe anul acesta de Eurovision. Dupa, mi-a zis sora mea ca nu se tine, ca l-a auzit la radio pe Mihai Traistariu ca o sa participe la Eurovision pentru Moldova din cauza faptului ca TVR-ul isi bate joc, ca nu merita...Insa,am intrat si pe site-ul oficial al Eurovisionului si am vazut ca TVR-ul a confirmat participarea. Deci pana la urma cum e? Participam sau nu? Daca da, cand alegem? Stie cineva? FUNDA pentru cine imi spune la sigur:X:*

2 răspunsuri:
| คภ๔гєฬ a răspuns:

Am auzit la TV ca vor sa o trimita pe INNA la Eurovision

| Allyces explică (pentru คภ๔гєฬ):

Unde ai auzit? Este la sigur? Nu am nimic cu Inna, sunt ok melodiile ei, insa nu o vreau pe ea la Eurovision...nu canta deloc bine live. La ea live inseamna niste strigate, gen'' toata lumea mainile suuuuuusss!'' Asta e parerea mea cel putinstraight face