| dienutza21 a întrebat:

Ce noutati stiti despre Tokio Hotel? In special Bill si Tom.

7 răspunsuri:
| Cupcakee a răspuns:

Poi, TOkio "Hotel"laughing). AM asckultat si eu dar dupa m-am trezit la realitate si am inceput sa asck trupe care chiar canta rock de ex:Ac Dc, Iron maiden, Metallica, Ozzy Osbourne, Pantera, Sklipnot

Asha ca asck si uh macar o melodie rock adevarata.

BIll de la Tokio "BOrdel" este gay.Nu ai cum sa negi

| Rockingblack a răspuns:

Serios ai dreptate diana, th sunt cei mai buni si ii ioob pe bill si tom kaulitz si pe georg moritz hagen listing, fratii meilove struck... vrei sa vina in Romania? ii conving eu!

| Rockingblack a răspuns:

App.si noutati:bill kaulitz este intr-o relatie cu amor candy(secret) dar curand se vor desparti, iar tom ca. este singur.Tom raspunde la mesaje cand bill le cam ignora.Tom vrea sa vina in Romania si mi-a promis ca-l va convinge pe bill sa vina, gustav schafer si georg moritz sunt sensibili! tom are un nou iphone primit de craciun, pantofi reebook, cd-uri, dvd-uri, lucreaza la o noua melodie, dar habar n-am cum se numeste...mai multe informatii maine

| DixieIsCrazy a răspuns:

Stiu ca Bill si Tom vor sa se mute in america... voi reveni cu detalii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

`vai biencutza esti sora lor ce sa zic mai dat pe spate tokio hotel forever nu proaste forever

| dienutza21 explică:

Stii u ca e gay?

| dienutza21 explică:

Ironmaiden4ever eu voiam noutati daca nu te intereseaza atunci de ce nu ma lasi in pace? Sincer ma scoateti din sarite mie imi place super mult de ei si daca tie nu iti place nu esti obligata sa raspunzi.