| BaIeTzaS a întrebat:

mi-am adus aminte ca am vazut intr-un videoclip de-al lui puya sau sisu o secventa dintr-un film si as vrea sa vad filmul daca cine stie va rog mult sa ma ajute si pe mine. In secventa parca era voba de o faza ca se lua un barbat sau sotul doamnei ii spunea sa ii arate exact cum l-a inselat.

Răspuns Câştigător
| M25M a răspuns:

Cred ca secventa este asta (cam de pe la jumate pana la final) http://www.youtube.com/watch?v=3Z2UHj_berA

Filmul se numeste Closer (2004)

| BaIeTzaS explică (pentru M25M):

Merci mihai asta e filmul merci mult!

| M25M a răspuns (pentru BaIeTzaS):

Cu placere!
E chiar bun, vizionare placuta!

5 răspunsuri:
| YoBuDy a răspuns:

Daca ne spui si melodia, poate recunoastem si filmul.

| BaIeTzaS explică (pentru YoBuDy):

Nu stiu cum se cheama melodia ca daca stiam gaseam filmul sigur oricum filmul e cel care l-a zis mihai merci oricum!

| lucian_2018 a răspuns:

Eu cand vreau sa fluier fluier? big grin