| marta27 a întrebat:

Vreau si eu mai multe informatii despre One Direction.

Răspuns Câştigător
| rOckx3 a răspuns:

Sa incepem.
Harry este cel mai mic, Louis cel mai mare care are 21 de ani. Louis e cu Eleanor Calder, formand cuplul Elounor, Perrie e cu Zayn formand Zerrie, iar erau inainte si Danielle Peazer si Liam care formau cuplul PAYZER, dar s-au despartit de curand.
Eu au participat la x factor, clasificandu-se pe locul 3 parca. Au venit individual, si cu sugestia juratilor au format un boy band. Lui Harry ii plac pisicile si femeile mai mari, Lui Niall ii place mancarea :d mai ales nandos, lui louis morcovii, lui zayn ii plac oglinzile, se zice ca e cel mai ego dintre toti baietii iar liam manacanca inghetata cu furculita deoarece ii e frica de linguri. Au un management foarte prost, care nu ii lasa pe Harry si Louis sa fie prieteni, pentru a nu forma BROMANCE-ul Larry, pentru ca haterii zic ca sunt gay. Ma poti intreba mai multe, sunt o fana inraita.

| marta27 explică (pentru rOckx3):

Mersii mult!
mai spunem stii si de zayn ca imi place foarte mult de el!
stii cum se numeste pagina aia de facebook cu ei in care scrie detalii despre ei cum ar fi ca zayn nu stie sa innoate dar daca preitena sa ar fin in primejdie el ar sari sa o ajute?
marog spunem tot ce stii! care este pagina lor oficiala in care poti vorbi cu ei?

| rOckx3 a răspuns (pentru marta27):

Păi acele chestii despre Zayn se numesc factsuri, nu este nicio pagină. Caută pe google zayn malik facts. :d Nu poţi vorbi cu ei, ei nu au facebook. Să nu te laşi dusă de toate conturile false. Ei au doar twitter, dar nu poţi vorbi cu ei.
ᶫᵒᵛᵉᵧₒᵤ. O1. numele lui de fapt se scrie Zain, dar el preferă Zayn.winking.
ᶫᵒᵛᵉᵧₒᵤ. O2. tatăl lui este din Pakistan.
ᶫᵒᵛᵉᵧₒᵤ. O3. zain înseamnă frumos în arabă.
ᶫᵒᵛᵉᵧₒᵤ. O4. nu știe să înoate.
ᶫᵒᵛᵉᵧₒᵤ. O5. mâncare lui preferată este puiul.

| marta27 explică (pentru rOckx3):

Mai stii? Nu neaparat despre zayn. Ma refeream la o pagina de facebook ci ei nu a lor, intelegi? Tie de cine it place mai mult?

| rOckx3 a răspuns (pentru marta27):

De Hazza.
. Liam Payne are fobie pentru linguri.
2). Lui Harry Styles ii e frica sa se combine cu o fota pentru a nu supara fanele.
3). Louis Tomlinson ii spune iubite`i sale Eleanor in fiecare zi Te Iubesc.
4). Zayn nu stie sa innoate.
5). Denumirea trupei i`a dat`o Harry Styles.
6). Trupa One Direction e mai deosebita decat The Beatles pentru ca ei au stiut din prima cum s eva numii trupa.
7). Lui Zayn ii e frica de intuneric.
8) Trupa One Direction este asemanata cu cei de la The Beatles.
9). Lui Harry ii se pare normal sa sarute o fata la prima intalnire.
10). Harry Styles uraste cand ii tipa cineva in ureche.
11). Louis si Harry locuiesc impreuna in Londra.
12). Niall Horan a spus ca nu vrea s_x inainte de a se casatorii.
13). "Pana ce o sa`mi gasesc femeia perfecta il am pe Louis" a spus Harry.
14). Harry se supara pe Louis daca inainte de a inchide telefonul nu ii spune Te iubesc.
15). Louis i`a indreptat parul lui Harry in somn iar cand s`a trezit a inceput sa planga.
16). Zayn are mereu cu el o oglinda rotunda.
17). Talentul secret alui Zayn este desenul.
18). Harry Styles vrea o fata pentru ca ce e el insasi nu pentru ca e Harry Styles din One Direction.
19). Zayn Malik fumeaza.
20). Niall adora somnul si mancarea.
21). Lui Liam nu`i plac fetele zgomotase doar cele linistite si mereu cu zambetul pe buze.
22). Niall a plans cel mai mult cand au pierdut la X Factor.
23). Lui Harry ii place sa doarma gol.
24). Primul cuvant spus de Harry cand era mic este "CAT".
25). Louis Tomlinson este cel mai musculos din toata trupa.
26). Mancarea preferata alui Harry e tacos.
27). Cand e nervos sau intimidat Zayn are obiceiul e as musca buza de jos =p~.
28). Harry nu intelege de ce fetele sunt asa atrase e el =]].
29). Niall e fan Bieber "Dupa ce Niall l-a intalnit pe J.B. a trebuit sa-l scot din studio ca sa poata tipa" - Harry.
30). Harry este fan Louis, Zayn este fan Niall, Niall este fan Liam, Liam este fan Zayn, Louis este fan Harry =]]. Clar b-). =]]
31). Cand Harry a fost gasit in pat cu o fata de tatal vitreg acesta l-a intrebat "Ce crezi ca faci?" iar el a raspuns "Poi. caut telecomanda ".=]]]
32). Louis a avut deja un act s_xual.
33). Cand Harry este suparat in unele zile vrea doar ca sa fie cineva langa el pentru al strange in brate. Aww; x. pot sa vin eubatting eyelashes? =]]
34). Cand Harry si Ariana Grande s`au intalnit acesta i`a cerut numarul Arianei.; o3
35). Odata Li`am i`a dat numarul sau unei fane.
36). Niall stie sa cante la chitara de mic copil.
37). Louis stie sa cante la pian.
38). Louis a spus ca mereu va fi un copil, nu vrea sa creasca niciodata. aww; x.
39). Louis adora sa faca shopping.batting eyelashes.
40). Culoarea preferata alui Harry e roz, alui Louis visiniu, Zayn albastru, Niall verde, Liam movbatting eyelashes.
41). Cand acestia nu sunt impreuna, isi trimit mesaje.
42). Cand Louis se plictiseste il suna pe Niall cu numar ascuns =]].
42). Parintii lui Louis sunt divortati din anul 2011.
43). Melodia preferata alui Louis din albumul Up all night este Moments.; x
44). Liam a folosit o singura data lingura pentru ai face pe plac unei fete. aww; o3.
45). Numere original e Zain dar el prefera Zayn.; x
46). Louis a repetat de 2 ori clasa a 12 a; x.
47). Daca Zayn ar putea fi un animal ar vrea sa fie leu.; x.

| marta27 explică (pentru rOckx3):

Wow mersii! poti sa imi spui care este blogul lor oficial si daca pot vorbii cu ei?
vor venii in Romania? de unde pot lua chestii cu ei? vor venii si in Braila? mai spune-mi daca mai stii ceva despre ei!

| rOckx3 a răspuns (pentru marta27):

Blog oficial nu au, si nu, nu poti vorbi cu ei. NU VOR VENI, dar cine stie, dar oricum daca vor veni vor veni in Bucuresti sau in constanta nici decum in Braila. pai depinde, la ce noroc ai, poate sunt la magazine.

| marta27 explică (pentru rOckx3):

De ce nu pot vorbii cu ei crying(((? si mai stii ceva despre ei spunem tot ce sti, binenteles doar daca vrei

| rOckx3 a răspuns (pentru marta27):

Pentru ca au o gramada de fani, nu au cum sa vb cu ei.
Pai cam asta e tot