| xoImmadreamer a întrebat:

Heya! Am auzit zvonuri cum ca ar veni Justin Bieber la vara in romania.Este adevarat? Eu sper ca dalove strucklove strucklove struck pentru. ca e cel mai dragut baiat din lumelove strucklove strucklove strucklove struck

Răspuns Câştigător
| DarQueen a răspuns:

Pai e un simplu copil ajuns acum "vedeta". ati auzit cum canta?
doamne...zau, se duce lumea asta de rapa cu astfel de artistihee hee

41 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cool vine yesss!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toti care zic ceva urat despre justin bieber sunt niste retardati mintal fara viitor. iar cele care zic ca au id lui justin bieber sunt niste catele in calduri. justin nu are id de messenger. el are cont pe twitter si facebook. daaa...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred si eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am vorbit cu el pe mess si mi-a spus ca vine (prietena mea e verisoara lui )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau si eu id-ul lui justin bieber

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da este

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cuii ii trebuie id lui justin beiber sa intre efimovpetrisor pentru informati

| yoangelforever a răspuns:

Mai. o sa aiba concert pe 15 mai in bucuresti. mi-a dat mesaj pe mess...acum daca o fi ala realbig grinbig grinbig grin imi place mult de tot de el...chiar mi-as dori sa vina in romaniabig grinbig grin::X:X:X:

| ♥ JB ♥ a răspuns:

Am inteles ca va veni pe 15 mai :X si thinking biletul va costa 5 milioane

| pervertlove a răspuns:

Awwww! si eu am auzit ca s.ar putea sa viina:-? dar nu sunt siguraaa:-s si as vrae enorm sa vinaa! daca aflati ceva contactati-ma la id. ul pervert. love@yahoo.com

| pervertlove a răspuns:

A">www!:">
si eu am auzittt! e atat de draguuuts! il adoooor =p~
si eu sper sa vina, dar nu sunt sigura:-s
conectatima daca auziti ceva pe id. ul pervert. love@yahoo.com

| bubulovejustin a răspuns:

Da si eu am auzit si este suuuuuuuuuuuuuuuuuperb. Mi-as dori din inima sa vinalove struck si apropo: eu vreau sa strang id-uri ale fanilor Justin Bieber cine vrea sa-mi dea id lui sa mai vorbim sa mi-l dea a rooog al meu este: bubu. b3funky