| 1DeadMemories a întrebat:

Ii simt lipsa lui Gizăz de la sectiunea muzicala :)))
O pastila muzicala "in memoriam"
https://www.youtube.com/watch?v=j60WGUIKoas

13 răspunsuri:
| Gizăz a răspuns:

Dar n-a murit nimeni. laughing Pur şi simplu refuz să mai răspund la întrebări în protest pentru un double standard. Pastile voi pune în schimb. Dar nu mereu pentru că nu prea am timp.

| 1DeadMemories explică (pentru Gizăz):

Stiu ca suspendatii nu au voie sa posteze intrebari, iar eu ma obisnuisem la 2 zile sa ascult o pastila de-a ta.

Asteptam invierea!
Ceva doleante de pomeni/pomenire a stimabilului Gizaz?:))))

https://www.youtube.com/watch?v=Z6J6noyvbMk

| Leocerba a răspuns:

Gizăz a fost întrerupt
(suna ca o piesa de teatru suprarealist, curent care, culmea, proclama o totala libertate de expresie)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce s-a întâmplat cu Gizăz?

| 1DeadMemories explică (pentru anonim_4396):

E suspendat. Astept pe don'soara NOname sa ne spuna cand invie Gizăz al nostru, l-au omorat astia pe la religie laughing))

| NOname a răspuns (pentru 1DeadMemories):

Bună idee, 1DeadMemories.

Chiar, ironic. E al doilea Gizăz răstignit de ei, pentru că le demasca hibele.

O ador pe Devil Doll. Mersi că mi-ai amintit de ea. Chiar eram în pana de idei muzicale astăzi.

Dacă a fost redus la tăcere de religioşi, înseamnă că ceva-ceva tot a făcut bine. Felicitări, Gizăz.
Învierea va fi cam peste o lună. Sper.

| Neberius13 a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=zrJ8FAIMIKQ
Pentru twisted jesus al nostru.

| 1DeadMemories explică (pentru Neberius13):

Huh... suna a combinatie de Slayer cu Kreator.

| Neberius13 a răspuns (pentru 1DeadMemories):

Si asta nu poate fi decat de bine.

| Şaptepăcate a răspuns:

Ma asteptam la ceva mai "satanic" din partea ta dar... imi place happy

| 1DeadMemories explică (pentru Şaptepăcate):

Stii ca am gusturi bune tongue.