| maria99_5818 a întrebat:

Imi dati si mie niste cantece compuse de voi ca sa imi fac si eu o idee ca as vrea sa compun unul dar nu stiu cum?

Răspuns Câştigător
| kevin2oo a răspuns:

Http://www.fileshare.ro/20672337444.6

As vrea sa zbor cu tine de mana
Sa stam in noapte sub clar de luna
Chiar daca tu esti departe
Te simt cu mine in fiecare noapte
Sufletul tau din departare in vorbeste
Si imi spune cat de mult ma iubeste
Inima ta va fi mereu langa a mea
Si-mi sopteste de mult ca o vrea doar pe ea

Refren:
Orice ar zice lumea,nu ne pasa de ea
Tu ma iubesti eu te ador
Si nu conteaza ei ce vor
Orice ar zice lumea,nu ne pasa de ea
Tu ma adori eu te iubesc
Doar in tine ma regasesc

Va venii ziua in care ne vom intalnii
Cand la ureche din minut in minut iti voi soptii
Cat de mult te iubest,te ador, te doresc
Fara tine minute, secunde nu pot sa traiesc
Vocea ta imi alina mereu sufletul
E asa de calda dar nu e destul
Te vreau mai aproape vreau sa iti vorbesc in soapte...
Sa fim doar noi doi si sa uitam de toate. :)

| Bia_Bianca_1986 a răspuns (pentru kevin2oo):

Te rog pot so folosesc piesa e superba

9 răspunsuri:
| Sebastian_Dascalu_1998 a răspuns:

O veata traita prin ruine, famili destramate si multa nefericire o inima care simte doar iubire mama care a plecat fara nici o nesimtire. Copii se uita in urma ei ea pleaca fara nici o problema ii lasa balta. copii plangand se uitau la ea ea se intorcea ai saruta apoi pleca REF : ai plecat mai lasat balta cand aveam cea mai mare nevoie de tine acum ai venit ca tea venit dor de mine acum pleaca nu mai am nevoie de tine mama a carui suflet n-are nesimtire 2. Au trecut 20 ani de cand mama a plecat. timpul a trecut nimic nu s-a schimbat noi am crescut si am judecat pe mama care dintre noi a plecat neam saturat am crescut si am uitat de drama din care sufletu nostru a plecat. tata nea crescut.nea iubit.nea educat noi am invatat tot ce era de invatat. Numai ca soarta ne mai rezervat ceva. Era o zi de iarna o zi friguroasa noi eram toti la noi in casa a batut cineva la usa noi am deschis era o batrana inghetata de frig ea avea un biletel in mana a cazut jos fara sa spuna a murit iar din mana a cazut biletelul pe care scria :NU PLANGE. TE IUBESTE MAMA REF : ai vazut ce inseamna strainatatea inimi despartite si ai gustat moartea noi acum ne rugam la cer casa iti fie bine mama sper.

| Lexyyyyy a răspuns:

Refren: sunt un caine rau,periculos.
sar pe tine de la prima intalnire.
te musc,te vreau,te iau,in brate sa te strang,esti doar al meu.

sunt un caine rau tu ce nu auzi.
stai departe ca te musc,te vreau,te iau,in brate sa te strang.
afara cerul e senin,pana vin,sa te iau,te vreau,esti doar al meu.

refren:

nici o mie de hingheri nu te ajuta.
sunt periculos te vreau,te iau,esti doar al meu.

sunt un caine salbatic,animalele fug cad ma vad.
sunt rau,da, da, sunt rau,
sunt doar al tau!

| emma2002 a răspuns:

As vrea sa ating o stea! smug

As vrea sa ating o steea
Sa vad ce inseamna iubiiiireaa...
Vreau sa pot uita
Amintireaa taaa

Numai cred in ea
Nici in cuvintee
Nici in iubirii nesfarsiiteee

Ref:Vreaaau sa atiing o steea
Sa vadd...
Stralucireeea saaaa
Nu mai vreeeau sa fiu aiciiia
Vreeeau chiar sa pot vedeea
Lumea dupa ea
dupa steeeaua meeea!

2.Si amintirile ce-au fost au plecaaat
M-au lasat singur, in paaat

Vreau sa pot afla incodaaaat
Ce-a fost iubiiire si ceaaa jucaaat

ref:

3 As vreeea sa atiing steeeaua taaa (bis)
Sa pot intelege ce-i iubiiireaaa
(BIIIS)

By Em adica eu :***
Funda?

| Adina_Dina_2000 a răspuns (pentru emma2002):

E scris de tine

| AleAle1234566710 a răspuns (pentru emma2002):

Pot sa o folosesc pentru a face o piesa din ea
. Te rog!

| Bia_Bianca_1986 a răspuns:

Nini eu nu stiu ca conpun o piesa

| Moisii a răspuns:

Pote sa-mi faca si mie cineva o piesa? Dar sa se cheme wineri ca vreau s-o fac cu un prieten