| Alis121 a întrebat:

Imi poate explica cineva despre ce este vorba in melodia Bitza- Razboi in doi? Eu am inteles ca este vorba de o prietenie stransa intre un barbat si o femeie, iar apoi timpul ii va desparti. Care este sensul acestei melodii?

1 răspuns:
| 2pac4life a răspuns:

Ii o piesa de dragoste.O zis o singura data "camarad".In piesa ii vorba despre o inceputul si sfarsitul unei relatii(nu de prietenie). Apoi sensul...nu stiu fiecare intelege ce vrea.De regula un rapper scrie despre propriile experiente.
In orice caz ii vorba despre inceputul si sfarsitul unei relatii in care unul dintre ei(barbatu' sau femeia) se schimba(in rau).