| ralukiy a întrebat:

Imi puteti spune si mie melodii de genul pop-rock(sa nu fie romanesti)?

Răspuns Câştigător
| UninspiredName a răspuns:

Pai...am dat de curand de doua formatii destul de dragute.Boys Like Girls...si One Republic e destul de draguta.incearca si Saosin e mai rock da are mel dragute.De la Boys Like Girs incearca melodia The Great Escape, si de la Saosin imi place mult melodia You're Not Alone.big grin

3 răspunsuri:
| AndreiAlexandru36 a răspuns:

Simple plan - your life is just a lie \m/

| gascaaa a răspuns:

Lil Wayne - Knockout ft. Nicki Minaj

| Brigi_5231 a răspuns:

Incearca Sick Puppies- My World...
Eu am descoperit prima melodie si apoi am inceput sa ascult trupa asta
Sper ca te.am ajutatwinking