| 앨리스 a întrebat:

In general, care lectii sunt mai scumpe cele de pian sau de chitara?
P.S. Vreau exemple. FUNDA!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de locul in care studiezi sau de persoana cu, care studiezi respectivul intstrumet. Dar in muzica nu e vorba de bani. Sa faci ceea ce iti place, nu neaparat ceea ce costa mai putin. ( dar asta depinde si de tine )

1 răspuns:
| Oanta_Serban_1993 a răspuns:

Cele mai scumpe sunt cele de pian fiindca daca stai sa te gandesti costa mai mult sa cumperi un pian decat o chitara. Exemple nu am din pacate