| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru cei care il urasc pe Marliyn Manson. Ce parere aveti despre aceasta ciudatenie care canta tampenia aia penala de rock satanist?(daca asta se numeste cantat) FUNDA!

10 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Ma fata, tu gandesti inainte sa spui (scrii) ceva?
"rock satanist"? De cand exista asa ceva?

| FadetoBlack a răspuns:

De fapt ce cântă el nu e rock satanist. Genul ăla de muzică nu există!

| Wøodenpints a răspuns:

Nu îl urăsc dar nici nu mă pasionează muzica lui.
Este totuși ascultabilă pe lângă multe trupe care se vor a fi rock: Evanescence, BVB, Paramore, Vama, Radiohead...etc.

Întrebare: tu ai habar ce-i ăla rock satanist? Nu de alta, da eu n-am auzit până acum de genul ăsta de muzică. Poate mă ajuți și pe mine cu o definiție ceva. Sau tu tot ce vezi așa mai ciudat cataloghezi drept satanism?

| Sociopat a răspuns:

Ar trebui sa-ti scoti biblia din urechi si celelalte orificii si sa lasi rahatu sa iasa ca esti mai plina de el decat toata industria "muzicii" pop de acum.

| Vans a răspuns:

Ce

| KristalPop a răspuns:

Fată dragă, în primul rând nu există rock satanist. Mai sunt anumite trupe de black metal care promovează într-un fel sau altul îndepărtarea de la religie, dar în niciun caz 'rock satanist'.
Şi nu e o ciudăţenie, e doar un artist ca oricare altul de muzică metal ceva mai 'excentric'.
N-ai habar, n-ai cunoştinţe despre genul ăsta, inventezi tâmpenii, nu mai vorbi!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu-l suport pentru că se dă în spectacol şi e superficial, nu pentru că ar cânta muzică satanistă. Din contră, rockul lui e destul de comercial.

| fadnox a răspuns:

O data ce intrebarea e adresata celor care il urasc pe nenea, ce ar mai putea spune de muzica lui...

| Cupcakestar a răspuns:

Sa nu te prind ca daca intreaba cineva:"Ce gen de muzica asculti?" tu sa raspunzi "Rock"!
Ce canta Marliyn Manson este rock in adevarut sens al cuvantului!

| BlackWaltz a răspuns:

Cum sa pui o intrebare de genul "ce parere aveti?" dar s-o adresezi doar citez "celor care-l urasc"? E penibil... Asta lasand la o parte faptul ca nu exista "rock satanist".