| Gizăz a întrebat:

La pastila muzicală am pentru voi o manea. Ce spuneţi?

https://youtu.be/T-wqbZnPuhg

7 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

E, de ar fi manelele aşa love struck, nu s-ar mai numi manele.

| foxsilver a răspuns:

Imi vine sa rad, la gandul ca, nici un utilizator care ti-a raspuns nu a recunoscut o manea autentica ( a se citi "manea"-wikipedia, respectiv, Anton Pann- wikipedia), si imi vine sa plang, la ideea ca, i-ai supus unui chin olfactiv, postand aceasta melodie in varianta cu partitura, in conditiile in care exista si fara. Mai ales ca, sunt slabe sanse ca vreunul dintre ei sa recunoasca macar o nota pe portativ, ca sa nu mai vorbim despre gama in care a fost compusa.

| Kaℓi a răspuns:

Era sa te cred! adica, ma asteptam la un jaf contemporan marca gutza...
Super happy
Pff, nici maneaua nu mai e ce-a fost...

| T0T a răspuns:

Are valoare.

| Doub a răspuns:

M-am speriat. (initial)

Apropo, bine ai revenit!happy

| 1DeadMemories a răspuns:

Ai debusolat manelistii cu piesa astalaughing

Ne-ai impresionat din nou cu o piesa buna.