| Muzika a întrebat:

Lumee! pentru fanii Justin Bieber.ati auzitcrying? NU EXISTA JUSTIN BIEBER :O:O am dovadacrying(((( broken heart care vrea dovada sa ma anunte pe privat sad

50 răspunsuri:
| anyska a răspuns:

E trucat totul...

| madyy99 a răspuns:

Ba exista pentru ca o prietena de-a mea va merge in curand acolo la concertul lui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Io nu mai inteleg traieste sau nu hotarativa

| Elle a răspuns:

No...Ar fi fost mişto big grin

| Frau a răspuns:

Toti avem "dovada" de pe youtube tongue in caz ca nu ai observat e emisiune enoin laughing
ii respesc pe oameeni aialaughing
sunt prea tari la glumele astealaughing
oricum mai multe de 50% din populatia terrei crede ca e realprolling on the floor
jafurilelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred in Justin Bieber. Dar daca tu spui ca nu exista atunci eu vreau dovada.

| sexysportsbaby a răspuns:

Dovada e o prosti, adica daca nu era el de ce ar mai fi fost la mare si ar fi trebuit ca toti care lucrau pentru el sa stietongue

| Aℓida a răspuns:

Hay ma... ce naiba e FAKE toata ziua, si in + omu' ala de 51 de ani care "canta" de fapt face playback uita'te cu atentie la notele muzicale pe care le atinge JB si uita'te cum se "screme"(scuza'mi expresia)acel om. iar emblemele celor din clip categoric sunt fake

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

HALLO! tu tte-ai uitat ca deasupra la video scrie asa:acest video este trucat... goood ammm

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dovada

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dam dovada

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Justin bieber exista, la 16 nu are mult par pe el, dar la51 trebuie sa fie plin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

rolling on the floor)) lol acum toata lumea crede ca nu exosta straight face

exista aia a fost doar un *** laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai sunteti culmea copilasilor...muzicaa a vrut sa faca o gluma logic ca exista, dar videoul ala e absolut genial, si pentru persoanele cu simtul umorului! WTF! vad aici raspunsuri de la fane obsedata de viata. Fetitelor sunteti penibile! Duceti-va si faceti-va rost de o viata si lasati-ne in pace cu aburelile voastre de obsessed fangirls.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pff.si tu crezi ca nu exista.nui adevarat. sa vad dovada.big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E o prostie... j. b exista... daca nu ar exista nu ar mai apara in concerte sh alte chestii de astea, clar?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai fat copac normal ca exita jb daca nu exista nu aparea video cu el pe yotube inainte sa fie faimos adica pe intelesul tau jb a fost cules si el de pe net ca toate starurile asa ca ma cac pe el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exact. Vreau sa vad dovada happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

JB exista uitati-va la masca de pe manechin parul e pe doslaughing sunt un mare fan! deci JB exista! si televiziunea "the onion"? sa fim seriosilaughing toata populatia americana stie ca ce spun aia sunt numa prostilaughing deci JB exista!

| jammyna a răspuns:

E nu-mi place asa de mult de jb dar imi polac melodiile