| samuray1996 a întrebat:

Ma adresez pasionatilor de chitara!

Cine ar putea sa-mi caute tab (tabulatura pentru. chitara) sau sa-mi scrie in comentariu aproximativ, pentru melodia asta:

http://www.youtube.com/watch?v=_EgMnEnhM7U

Va ROG! Vreau sa-i fac o surpriza viitoarei mele prietene...
Multumesc anticipat! Funda.

Răspuns Câştigător
| RockNbeer a răspuns:

Te ajut eu dar... spune-mi ce chitara deti, acustica sau electrica?

2 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

Nu ştiu cum ar putea cineva să scoată tabulatura din melodia asta, că nu prea are părţi de chitară, iar când începe electrica sunt doar nişte acorduri simple.