| Amy_1906 a întrebat:

Ma ajuta cineva si pe mine? Am o trupa si trebuie sa compun melodii si nu stiu.Am versurile dar melodia nu o am.Caut ajutor.

Răspuns Câştigător
| thephantomrider a răspuns:

Daca ai un pian, chitara, orice instrument la indemana ar fi cel mai bine. Incearca sa faci combinatii care sa iti placa iar apoi canta versurile pe melodia compusa (de fapt, eu nu cant exact melodia, ci ceva care sa sune bine impreuna cu ea). Adica trebuie sa se potriveasca si ca numar de silabe si alte lucruri dar ar trebui sa te ajute. Daca nu, doar canta versurile in diferite moduri pana esti multumita de ce ti-a iesit. Mentionez ca trebuie sa stai destul timp si sa incerci diferite combinatii. Cam asta fac eu in general, sper ca te ajuta.

1 răspuns:
| paul999 a răspuns:

Http://shadowville.com de aici poti sa iei negativele! :) sper ca te-am ajutat