| anonim_4396 a întrebat:

Melodii de B.U.G mafia si parazitii, va rog!happy

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
9 răspunsuri:
| Woodenpints91 a răspuns:

Bunul simţ mă împinge să-ţi vorbesc vulgar. Dar tu nu meriţi nici măcar o flegmă trasă-n scârbă.
Ai melodii cu justin bibăr la profil, şi tu vrei Paraziţii şi Mafia.

| strawberrycool14 a răspuns (pentru Woodenpints91):

Imi cunosti doar poza de la profil si numele! si crezi ca stii totul despre mine! hai, ma lasi.......Valorezi 0 pentru mine! nici nu o sa te mai bag in seama!

| Woodenpints91 a răspuns (pentru strawberrycool14):

Am zis eu că ştiu totul despre tine? Nu trebuie să ştiu totul despre tine pentru a-mi da seama că nu valorezi nici cât un pişat în vânt.

| Denis777 a răspuns (pentru Woodenpints91):

Frate,asculti si paraziti si biber? aici ii dau dreptate lui Woodenpints91

| Vans a răspuns:

Nu meriti tu sa asculti Parazitii la ce poza ai la avatar.

| Vans a răspuns:

Am vis ca nu merita?
Si eu sunt fata.
Daca n-ai inteles mai citeste odata comentariul meu de mai sus.

| Denis777 a răspuns (pentru Vans):

Scuze am inteles total gresit,la cat de des sunt criticat de persoane cu preconceptii despre felul cum ma imbrac si ce muzica ascult incep sa o iau nasol,nici nu ma uitasem pe contul ei, credeam ca daca asculta parazitii si are un trecut mai tampit poate are o mentalitate asemanatoare cu a mea, de cateva luni nu mai am preteni, dorm decat ziua si noaptea stau la pc, si scuze acum am vazut cat de retardat am fost.

| Vans a răspuns (pentru Denis777):

Probabil treci printr-o perioadat mai grea.
"la cat de des sunt criticat de persoane cu preconceptii despre felul cum ma imbrac si ce muzica ascult",, de ce iti pasa de parerea lor? Era un vers cam asa"intorc orice jignire de 10ori x 2"...
Cat despre prieteni, intai sa merite apoi sa vrea.Sincera sa fiu eu nici acum nu am incredere totala in prieteni, adica in singurul pe care il am.Sunt destule persoane cu care ma "inteleg" ca sa zic asa, dar doar cu una din ele pot discuta ca si cu un prieten.Mi-am dat seama ce fel de persoane sunt si m-am indepartat de ele.
Sau poate ca si tu spui totul pe fata, fara sa-ti pese de parerile lor si poate de aia ai ramas fara prieteni.

| Denis777 a răspuns (pentru Vans):

"intorc orice jegnire de 10 ori x2"-violent,"Prietenul sa merite apoi sa vrea" cheloo -fericit, exact avand o mentalitate diferita fata de a lor se intelege de la sine ca nu ne-am inteles, nu stiu daca trec printr-o perioada mai proasta ca dureaza de cateva luni bune(5-6),sincer nu imi pasa de pararele celor din jur dar sunt total scarbit de mentalitatile romanilor.