| IMINENT a întrebat:

Nu stiu voi, dar eu am ramas masca:
http://www.youtube.com/watch?v=ZnJWV9d9fOA
Cum vi se pare?

7 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Stai asa (masca) ca oricum vine Halloweenul big grin
Am dat un LIKE, merita si nu cred ca are mai mult de 6-7 ani.

| RockNbeer a răspuns:

Nu gasesc motivul pentru care ai ramas masca...

| IMINENT explică (pentru RockNbeer):

Imi place vocea.

| Ironicnαme a răspuns:

Cea mai psiho melodie.

| CeaCuMasca a răspuns:

Mie îmi crapă masca, dacă puștiulică ăsta își mai folosește vreodată vocea pentru piese din astea.Sunt o grămadă de oameni care au talent,dar următorul pas,cel decisiv, constă în ingeniozitatea lui, în capacitatea lui de a-și folosi vocea creând artă, nu hit-uri de-o vară. Fără acest strop esențial de genialitate artistică, devine o nulitate.

| IMINENT explică (pentru CeaCuMasca):

Evident ca cei doi copii din videoclip au talent, nigga cu chitara, celalalt cu vocea.
Asta a fost asa, o incalzire. De acum inainte au viitorul in fata, incercand sa iasa din mlastina mediocritatii, care acapareaza cati mai multi oameni, cu munca, inteligenta si noroc.

| Høst a răspuns:

Altceva?