| meinteil a întrebat:

O parere despre Limp Bizkit?
Si ce parere aveti despre cei care spun de rockeri ca sunt satanisti?

Răspuns Câştigător
| AFR81 a răspuns:

N-am auzit in viata mea de Limp Bizkit astia. Legat de a 2-a intrebare, un om normal n-ar trebui sa puna semn de egalitate intre rock si satanism. Rock-ul, dupa cum stii, are mai multe subgenuri, unele intr-adevar satanice. Bon Jovi, Nirvana, Europe, Scorpions ascult si eu, insa cu solistii care se imbraca, se machiaza si se comporta ca niste discipoli ai diavolului, nu sunt absolut deloc de acord.

3 răspunsuri:
| Sociopat a răspuns:

Pai Limp Bizkit nu ma intereseaza deloc.
Cat despre aia care zic ca rockul e satanist, am mai zis-o si o mai zic. Cand oamenii zic ca rockul e satanist ei se gandesc la black metal sau ce drac de metal e ala super heavy numai cu grohaituri si cu coperte de album super dubioase si brutale plus tinuta lor de scena. E normal sa-i considere satanisti ca dracu la prima vedere asa pare si omul ala simplu n-o sa stea dracului 5 ore sa asculte discografia trupei si sa citeasca si versurile ca sa vada ca "hey, e doar de spectacol". Argumentul asta penibil cu "Oamenii prosti s-ar la concluzii fara sa cunoasca" e complet tampit iar imbecilii, milogii si pletosii frustrati ca-s catalogati drept satanisti pentru ca asculta "Cannibal Corpse" sau mai stiu eu ce ar trebui sa taca in mortii lor si sa accepte realitatea. Pare super satanist/brutal/barbar mortii lui...

| CristinaSNC a răspuns:

1.Nu cunosc trupa deci nu imi pot da cu parerea.
2.Cei care afirma ca rockerii sunt satanisti nu stiu ce vorbesc. Nimeni nu ar trebui judecat dupa genul muzical pe care il asculta.

| alexandru0sorin a răspuns (pentru CristinaSNC):

Man dar cineva care asculta muzica carel slujeste pe satan? nu poti s-ai judeci ca si satanisti pentru asta? big grin sau poate oamenii care asculta muzica de bagat droguri dinaia de reivuri?