| AnonymousB a întrebat:

Pentru ce i ce asculta rock. Care e melodia/trupa preferata? eu de la un timp ascult incontinuu Innerpartysystem - Don't Stop. Vreau sa ascult melodii noi :3

17 răspunsuri:
| Trolli a răspuns:

Eu ascult Him, Nightwish, Therion, Pantera, Metallica, SOAD, Tristania, Moonspell, Lacrimosa etc!

| AnonymousB explică (pentru Trolli):

SOAD e printre trupele mele preferate :3 nu stiam de Therion, Tristana Sau Lacrimosa restul le stiu si ador de la HIM- Vampire heart e geniaala laughing :3

| Trolli a răspuns (pentru AnonymousB):

Ma bucur ca iti place Him! Therion e o trupa foarte buna, daca iti place stilul lor, iti recomand sa asculti!
Am uitat de Guns N' Roses, Coldplay, Radiohead, Muse, Korn, Slipknot...

| AnonymousB explică (pentru Trolli):

Am ascultat Sitra Ahra de la Therion, e asa de fain. Sinstru si mister ( sau asa vad eu laughing ) imi place stilu asta de muzica. Ascult orice gen de rock. :3 sunt faine trupele, din cele mentioanate mai sus imi place Slipknot

| AnonymousB explică (pentru Trolli):

Am ascultat melodia si e... supeeeer, imi face pielea de gaina si are un aer misterios. Nu prea stiu trupe care sa aiba fata ca vocalist ( stiu doar de evanescence si Fist for rivals ) ma bucur ca mi ai arat melodia. :3

| AnonymousB explică (pentru AnonymousB):

Fit for rivals *

| Trolli a răspuns (pentru AnonymousB):

Sunt destule trupe. uite aici o lista: :)
http://www.thetoptens.com/best-female-fronted-metal-bands/

| AnonymousB explică (pentru Trolli):

Multumesc :3

| Deaad a răspuns:

Am ai multe trupe preferate,nu pot spune doar una.
Ar fi Pantera,Korn,Dark Throne,Mayhem,Metallica, Megadeth, Kalmah, Children of Bodom, Obituary.
Momentan imi place asta foarte mult:
https://www.youtube.com/watch?v=QIf2GgA1rGc&feature=kp

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Skillet - comatose.
dar mai imi plac mult hero, monster, rebirthing, whispers in the dark.

| AnonymousB explică (pentru anonim_4396):

Pfoaai mersi, uitasem complet de Comatose :3

| AnotherNimrod a răspuns:

Eu ascult urmatoarele trupe si ti-am pus la unele si melodiile care imi plac cel mai mult: Tokio Hotelhttps://www.youtube.com/watch?v=sppEOXFEcH8,Black Veil Brides(https://www.youtube.com/watch?v=f0EQlIzPowMaceste sunt cele doua trupe favorite),Samael, Green Dayhttps://www.youtube.com/watch?v=Ee_uujKuJMI,We Are In The Crowd, Linkin Park https://www.youtube.com/watch?v=ScNNfyq3d_w, All Time Low, Paramore, Fall Out Boy.

| AnonymousB explică (pentru AnotherNimrod):

Nu stiam de Pain of love si Castle of glass. sunt super :3 Melodia de la BVB o stiam dar niciodata nu am vazut videoclipu laughing videoclipu ca si melodia sunt geniale :3

| LaurSwat a răspuns:

Eu in general ascult metal: Avenged pantera DISTURBED megadeath. etc
Melodia ea preferata all time este sigur "warrior" de la disturbed, iti da un sentiment de incredere in tine profund laughing plus ca vocea lui Draiman este geniala

| AnonymousB explică (pentru LaurSwat):

Pe mine vocea lui ma linisteste.:3 si imi place la nebunie.:3 ador Indestructible mi se pare geniala melodia happy