| anonim_4396 a întrebat:

Poate cineva sa imi explice ce vrea Adda sa exprime in melodia ei, "Lupii"? nu prea inteleg topica ei. va multumesc!

Răspuns Câştigător
| Mădă0611 a răspuns:

A zis ea la tv ca melodia a scris-o intr-un moment in care se simtea la pamant, ca era judecata, descurajata, simtea ca nu mai poate, bla bla bla, si ca a inceput sa se roage, ciobanul din melodie e dumnezeu. Ma rog, refrenul e preluat dintr-o melodie populara.

2 răspunsuri:
| deeeaqq a răspuns:

Uită-te la toate, poate înţelegi.
http://imgur.com/a/cHRPQ

| BadAngel3 a răspuns:

Tocmai la asta ma gandeam si eu laughing. Trebuie sa spun ca totusi am dedus ceva, dar nu sunt sigura. Chiar as fii curioasa sa aflu laughing