| lBroken69 a întrebat:

Puteţi să îmi spuneţi nişte rapp-eri buni? Româneşti dacă se poate,textul pe care îl cântă să aibă cât de cât sens.
Alţii înafară de : B.U.G. Mafia,Paraziţii,Haarp Cord,Nane,Vescan,Ombladon,El Nino,Rappa,Nimeni Altu',DMC,Eminem, 50Cent.
Mulţumesc anticipat! big grin

Răspuns Câştigător
| myQro a răspuns:

Trupe: ALAN&KEPA, Ateliere de creaţie, Urbankart, SunetSactru, Chakra7, The Bridge Committee, C.I.A, Sectiunea Salajan.
MC: Nimeni Altu', Samurai, Phunk B, zmeu ninja, Underman, ADN, Sub7, OKN, Raku, Ra' (Rapha Saec), Jianu, Kazi Ploae, Chimie, Dragonu', Mutu, Cedry2k, Dragos, DOC, Deliric, VD, Carbon, Bocaseca, AFO, Carbon, Euforic.
Din afara: Tech N9ne, Hopsin, MGK, Twiztid, Twista, R.A. The Rugged Man, Murs, J. Cole.

4 răspunsuri:
| Loredana_Nicoleta_1999 a răspuns:

Asculta Street

| gotham23 a răspuns:

Dupa mine Grandmaster Flash, a fost cel mai bun rapper din istorie, dar si 2Pac a fost un extraordinar rapper.
Lil Jon, si el bun.
Wiz Khalifa, asa si asa.
Sper ca te-am ajutat o seara minunata si sa cresti mare!