| karinaioana92 a întrebat:

Puteti sami spuneti care este cea mai tare melodie din lala band?

4 răspunsuri:
| EnjoiProSkater a răspuns:

Lala band=cea mai de rahat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi plac foartee multe :X:X dar asa imi place mai mult Lala Band - Antidrog big grin

| Victor7boy a răspuns:

Sunt multe melodii care sunt tari dar cele care imi plac mie cel mai mult sunt:la la love song, to the moon and back, apologize,doua cuvinte,stage of joy,true colours, vine o zi, sa nu-mi iei niciodata dragostea, am invatat sa lupt, another day in paradise, i want it that way.In afara de la la love song si stage of joy in rest toate sunt coveruri.
Funda?

| LittleBlackStar a răspuns:

Nu prea imi place LaLa Band dar fie hai sa zicem LaLa Love Song...dar nu prea sunt fana!