| AnOnImUl321123 a întrebat:

Sall
Am o problema..adica nu e chiar problem. Faza e ca de revelion taicameu vrea sa mergem la nu stiu ce restaurant, vom fii noi familia si alte rude. Dar faza e ca se va pune cu siguranta muzica iar eu habarnuam sa dansez. Am fost la ziua varului meu (2 ani) a ost muzica, trebuia sa dansez, am dansat 2-3 minute si am stat joc, soramea danseaza asa mai mult din fund iar tata cu mama danseaza cum se dansa pe vremuri cu miscari chestii. Eu sunt bata la dans, nu imi place cum ma vad eu dansand. Ma fac de ras de fiecare data, nu stiu cum trebuie sa dansez..Si normal la varsta mea (16 ani) ar trebui sa stiu cum sa dansez iar daca pune manele nu stiu cum trebuie sa dansez, daca pune melodii din alea cum da pe kiss.tv sau pe alte programe la fel nu stiu. Si nu vreau tutoriale ca sa stiu anumiti pasi de dans pentru o melodie. Ce sa ma fac? Am asistat la muslte "petreceri" si din astea dar pur si simplu nu pot sa o fac. Nu stiu cum. Plss help me
FARA BATJOCURA
Daca vreti sa faceti glume pe seama mea, eu nu va bag in seama si in + voi va obositi scriind, eu nu va voi baga in seama.
FUNDA

3 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Gasesti acolo vreo gagica sa te invete...

| AnOnImUl321123 explică (pentru express11):

Serios? Vin doar neamuri, ce ai vrea sa fac? Sa ma dau la tusicamea -_-

| express11 a răspuns (pentru AnOnImUl321123):

O pui pe vreo verisoara mai tinerica!