| Assassins a întrebat:

Sall, am samp 0.3b si am serverul :Romania Stunt Evolution care stie toate comenzile sa mi le dea dau funda...

Răspuns Câştigător
| ILied a răspuns:

Frate, lasa Stunt Evolution si intra pe TTraffic Hosting. Romania reala-n toate (Map: Las Vnturas). E tare rau. Case, masini, preturi, bni in cont, joburi, srevicii, ceasuri, tot ce vrei...

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie nu imi place Stunt Evolution dati-mi si mie un svr de samp ca nu gasescsad

| ThePDA a răspuns (pentru anonim_4396):

Am eu server, il hostez peste 2 saptamani. Pentru ati da ip-ul, baga id-ul meu de mess dan_pda_gta. Tin sa mentionez ca acest server are foarte multe comenzi si sisteme (/createclan, ganguri, joburi, etc.)[Mod/Map: Stunt+RPG+Trucking+RolePlay+Drift+Dm]