| Ooops17x a întrebat:

Sall! as vrea sa va cer si eu parerea... eset greu sa inveti sa faci beatbox? eu am inceput de curind, invat pe bucati dar n-am incercat sa combin tot, este corect asa cum invat? idei?

5 răspunsuri:
| mango999 a răspuns:

Da e corect...am incercat si eu si e foarte greu...

| ANDREBOBOC a răspuns:

Este foarte greu dar ai incredere in tine vei reusi

| ANDREBOBOC a răspuns:

Pai incepe sa iti faci partituri sunt sigura ca vei reusi

| stanciucristian a răspuns:

Pai depinde cate sunete ai invatat daca ai invatat 4 sunete si le stii bine poti sa faci freestyle adica sa le combini cum vrei tuh daca vrei sa auzi cum se combine ia id meu cristian. edwardo eu sunt beatboxer! si te pot ajuta

| Ooops17x explică:

Este*