| STEFANXxX a întrebat:

Salut.Am 15 ani si ma intilnesc cu o fata nu de mult timp.Dar nu stiu daca se poate numi asta problema,dar eu sunt rocker si ador acest Drive,aceasta Adrenalina de la acest gen,da si eu nu ascult Rap, numai daca Rap-Metal.Prietena mea asculta ElectroHouse, dar si Rap.Dar ea uraste muzica Rock.Stiti altii zic ca sa ma despart de ea ca suntem total diferiti,dar nu pot ea este foarte adorabila si un caracter frumos, doar ca chiar doresc sa fac asa ca sa asculte Rock.Doresc ceva muzica rock usoara daca stiti, dar cu elemente de rap sau house.Si se poate cumva asa ceva? Please spuneti-mi! Accept orice raspuns!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite, sa te desparti de ea nu ar fi indicat. Se spune ca opusele se atrag. Cel mai bun prieten al meu e cu hip-hop-ul si uraste rock-ul, iar eu urasc hip-hop-ul, rap-ul, si restul in fara de rock.
Oricum, nu ii poti spune cuiva sa asculte un anumit gen de muzica. Gandeste-te cum ar fi daca cineva ar incerca sa iti schimbe gusturile in materie de muzica
Totusi daca vrei o trupa care sa combine rap-ul cu rock-ul uite-te de Red Hot Chili Peppers. Nu ascult asa ceva, dar stiu ca ei fac combinatia aia

8 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Gusturile,nu se discută! Fiecare are dreptul să asculte ce-i place.

| Wøodenpints a răspuns:

Dacă ăla din playlist e rock-ul pe care-l asculți tu, poți renunța la el.

| STEFANXxX explică (pentru Wøodenpints):

Eu nu ascult rock din playlistul de pe TPU.Eu de pe alt site,eu ascult genul Post-Hardcore,Metalcore,Melodic Death,Rap-Metal si alte genuri,adica orice, chiar si Deathcore, deathmetal foarte rar, numai daca Cannibal Corpse, dar ascult si Alternative rock si alte genuri mai putin linistite.

| Wøodenpints a răspuns (pentru STEFANXxX):

Cât de heavy. Cannibal corpse și alternative. Ești un dur.

| Vans a răspuns:

Sper să nu-i dai să asculte Led Zepp că nu ştie să aprecieze.Nu merită nimic dacă ascultă house, nici măcar o trupă amărâtă din playlistu' tău.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer, nici eu nu iubeam muzica rock. Insa totul s-a schimbat de cand am auzit prima melodie rock de la Beaking Benjamin- Give me a sign

| Danielle3232 a răspuns:

Vorbeste cu ea deschis si intilnitiva cu ea intr-o zi doar ca sa alegeti muzica si piesele care o sa va placa amindurora! Va fi distractiv si astfel nici nu va trebui " sa te desparti de ea" dupa cum iti sugereaza altii laughing

| adrydulke a răspuns:

Thirty Second to Mars-Up in the air ( e tare drăguță și videoclipul e amaizing ) -Fall out boy -My songs know what you did in the dark. Sper să-ți fie de ajutor. Și dacă tu chiar o iubești nu merită să asculți ce zice lumea. atâta timp cât tu și prietena ta sunteți fericiți restul nu mai conteazăwinking