| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare pentru fanii The Pretty Reckless si nu numai:aveti idee daca exista vreo sansa sa concerteze in Romania in viitorul apropiat?

Răspuns Câştigător
| Aiicha a răspuns:

Nu cred in urmatorii 2-3 ani.Ar trebui sa fie mai promovati si sa fie o cerere mare ca sa concerteze.
Uite cea mai noua melode de la trupa:
http://www.youtube.com/......ttp?/watch

| fdhgcvnb a răspuns (pentru Aiicha):

O stiu si imi place foarte mult.Multumesc pentru timpul tau.Ar trebui sa facem si noi petitii, cum am mai vazut va se fac in astfel de ocazii, sa vedem macar cati ar dori un astfel de concert in Romania.Pacat,este o trupa grozava, Taylor are o voce foarte speciala, ar trebui promovata mai mult si mai eficient.

1 răspuns: