| panique a întrebat:

as vrea sa aflu si eu cum se numeste o piesa pe care am auzit-o intre reprezentantiile concurentilor la romanii au talent... pot gasi undeva emisiunea integral? sau imi poate spune cineva unde gasesc toate piesele? big grin

Răspuns Câştigător
| emmy25 a răspuns:

Cantecul ala se numeste Requiem for a dream.

2 răspunsuri:
| panique explică:

Nu la ala ma refeream happy...am vazut filmul; e altul care mi-a parut mie ca suna a black eyed peas

| panique explică:

Piesa era madcon-beggin`...dar pentru ca ai fost singura care a incercat sa ma ajute...happy