| just1995 a întrebat:

Salut, cine asculta rock dati-mi niste muzica rock,

5 răspunsuri:
| Alexalice10 a răspuns:

Asculta asta:
Bullet for my valentine- your betrayl, waking the deamon, scream aim fire
Evanescence- bring me to life, what you want, everybody's fool, going under, my immortal
HIM- wicked game
We are the fallen- tear the world down, st. John, bury me alive, burn
Metallica- nothing else metters
Nightwish- i wish i had an angel
Sper sa îți placa! Funda?

| AllexXaS a răspuns:

Mmm...let's see^_^de care rock?
mie imi plac:
Skillet-Awake and alive
Skillet-Monster
The pretty reckless-Make me wanna die
Evanescene-Bring me to life
Tokio Hotel-Automatic
Tokio Hotel-Running Through The Monsoon
Tokio Hotel-1000 meere
Scorpions-The wind of change

si poate daca iti plac astea s-ar putea sa-ti placa si:
Dev-Fiteball
Dev-In the dark
Blaxy Girls-hey hey
P! nk-get this party started
P! nk-Fuckin' perfect
P! nk-so what
jessie j-do it like a dude
miley cyrus-stay
jordin sparks-tatoo

cam atat... funda?puppy dog eyes

| HolyPotato a răspuns (pentru AllexXaS):

Salut! Si eu am vrut sa pun aceeasi intrebare, dar am gasit raspunsul tau aici si m-a ajutat mult. Si eu ascult astfel de muzica rockwinking Ai gusturi bune la muzicahappy

| Polaris a răspuns (pentru AllexXaS):

Ăsta nu merită să se numească rock. ^^

| hatelosers a răspuns (pentru AllexXaS):

Asculta tot albumul Fever de la Bullet For My Valentine.Tot de la ei Hearts Burst Into Fire, All These Things I Hate, Hand Of Blood.Astea imi plac mult.Am uitat.Tot de la ei Tears Don't Fall. Apoi ar fi Metallica.Sincer.imi plac toate.Iti recomand Unforgiven 3, The Day That Never Comes, Fade To Black, si desigur restul melodiilor laughing. Apoi niste Megadeth.Cauta pe youtube A Tout Le Monde(sunt 2. una numa ei si un cu Cristina Scabbia, sper ca am scris bine numele ei)Guns N'Roses.Skid Row(I Remember You si 18 And Life imi plac mult).Bon Jovi.Def Leppard(imi place Love Bites care este foarte tare si lenta, Pour Some Sugar On Me). Pink Floyd si Deep Purple(nu prea imi place). ACDC(nu ma omor dupa ei.)Disturbed.Cargo daca vrei romanesti(cauta Ziua Vrajitoarelor.Awesome)Niste PUNK acu.Sum 41, Blink 182, Rise Against,Bowling For Soup, The Offspring, Alien Ant Farm.Ai de ascultat dar meritahappy