| anonim_4396 a întrebat:

Cum a fost la Rock The City? Ce trupe v-au plăcut mai mult? Mă interesează în special Bullet For My Valentine...tongue

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mersi de răspuns! happy
Vaaaiii, ce-aş fi vrut să fiu şi eu acolo...

| Iubitulmeuhusky a răspuns (pentru anonim_4396):

Intr-adevăr a fost de neuitat big grin

| Iubitulmeuhusky a răspuns:

A fost epic...trupele au făcut RTC 2013 epic, având in vedere că toată lumea se vaită de organizare...BFMV au sunat mai bine decât m-aș fi așteptat, și au inceput să-mi placă o.O, iar Rammstein au fost ca de obicei, extremi, specific Rammstein. A meritat îmbulzeala și setea laughing Faza proastă e că majoritatea au aruncat cu pene și tricouri în dreapta și in centru, în stânga nu prea s-au dat :