| StigmatA a întrebat:

Salut,
Dau funda celui care imi spune ce mesaj va transmite voua melodia: "Vama- Copilul care alearga catre mare"

Răspuns Câştigător
| GoldCobra a răspuns:

Regele( un om ) in viata doar a luptat si a cautat bogatii nu s-a gandit la viata lui personala, l-a batranete a ramas singur si si-a dat seama de greseala, a incercat sa repare acest lucru dar e imposibil. morala: viata trebuie traita prin distractie, iubire, corectidudine, respect etc. dar si educatie si munca, toate acestea in echilibru fara sa exageram cu unele dintre ele.

1 răspuns:
| Corynutzaa a răspuns:

Sa ai grija de tine si de propria viata!