| Anonymous67 a întrebat:

De unde as putea cumpara albume Tupac sau postere? (Fara Ebay, Amazon)

Răspuns Câştigător
| RoyDupuis a răspuns:

Http://www.europosters.ro/postere/2pac-judge-v7115

http://www.tablouri-postere.ro/postere/celebritati/tupac-/-2pac.html

postere? eu daca as vrea asa ceva, mi-as lua de pe net ce mi-ar placea, le-as pune pe un CD si m-as duce in oras si le-as printa! e mai simplu! si tot atat de frumoase ar fi!

albume:
http://www.okazii.ro/......late-.html

| Anonymous67 explică (pentru RoyDupuis):

Mersi mult.
Da, da eu nu vreau sa fie scoase la imprimanta (pe coala normala).
Sa fie de calitate, si pe coala d'aia lucioasa... oare gasesc?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Anonymous67):

Pai la asta m-am si referit, ca asa, pe coala A4 toata lumea poate printa! laughing daca te afli intr-un oras mai mare, ar trebui sa gasesti! intereseaza-te!

| Anonymous67 explică (pentru anonim_4396):

Ok. laughing Multam.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Seara buna!