| AlexandarAlx a întrebat:

Salut, imi doresc foarte mult sa cant, dar din pacate nu am voce sau nu cred ca am. M-am inregistrat cand cantam si suna groaznic :'(

2 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Cu multe ore de canto poate ca o sa te mai cizelezi. Nu te astepta acum, daca zici ca n-ai talent nativ, sa ajungi ca Marcel Pavel, insa ceva ceva acolo se va putea alege de tine.

| CateiSiPisicute a răspuns:

Ai putea sa le spui parintilor tai sa te dea la niste ore de canto unde o sa inveti sa canti. Acolo nu conteaza daca ai voce sau nu, "profesorii" de acolo o sa te ajute sa inveti cum sa canti pentru a suna bine.winking