| anonim_4396 a întrebat:

Heei. Deci cand eram mica. cantam. chiar foarte mult. Insa, m-am cam lasat. Cu timpul, am vrut din nou sa cant insa mi s epare ca am o voce foarte urata. Cant tot mai des, tot mai mult. Nu pot canta sus, vocea devine foarte subtire si nu-mi place. O singura data de a ma inregistra cu telefonul si suna ingrozitor. Nu m-a ascultat nimeni pana acum, care sa-mi spuna sigur daca am voce sau nu. Ce credeti ca ar trebui sa fac?

1 răspuns:
| ElectricChapel a răspuns:

Poate ar trebui sa iei niste ore de canto. Nu stiu... incearca sa faci niste vocalize vibrato si dupa aceea iti vei da seama de voce. Cauta pe google niste informatii, chiar nu stiu ce sfat sa-ti dau, pune o postare pe youtube cu vocea ta si dupa aceea vezi ce pareri primesti