| Raggy a întrebat:

Imi puteti spune cateva trupe care canta in genul Linkin Park, Paramore sau Three Days Grace?

2 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Poate o sa-ti placa si:Evanescence, Korn, Red Hot Chili Peppers, Within Temptation, Vama, Trooper, We Are The Fallen, Queen, 30 Seconds To Mars, Pink Floyd, Rammstein, Nirvana, Nightwish, Metallica, Coldplay, Alice Cooper, Nickelback, Skillet, Breaking Benjamin.

| KristalPop a răspuns:

Deci... să încercăm Hard Rock, Alternative, Numetal. Evanescence, Red Hot Chili Peppers, Metallica, Nirvana, Placebo. Paramore: 30 Seconds to Mars, Green Day, Muse, Tokio Hotel. Alternative, Post grunge. Three Days Grace: The Marker, The Cure, Nickelback.