| crscrs167 a întrebat:

Salut TPU? Ma puteti ajuta si pe mine cu niste trupe sau melodi rock gen Linkin Park vreau niste trupe misto in-afara de Three days grace, Starset, Asking Alexandria si Evanescence laughing)) deci daca ma puteti ajuta va rog sami lasati un raspuns

Răspuns Câştigător
| AnotherNimrod a răspuns:

Tokio Hotel
Black Veil Brides
30 Seconds To Mars
Paramore
Green Day
System Of A Down (recomand de la ei Chop Suey)
Bon Jovi(cine n-a auzit de ei)
Slipknot
My Chemical Romance(s-au despartit)
Gun N Roses
AC/DC
Slayer
Iris
Vita de vie
Scorpions
Holograf
Nirvana
Bullet for My Valentin
Metallica
Red Zeppelin
Red Hot Chili Peppers
In this moment
Pantera
Blink- 182
The Agonist
Zdob si Zdub
Framing Hanley
Bring Me the Horizont
Fall Out Boy
Sleepin with sirens
Panic At The Disco
Niste Baieti
Samael
Guano Apes( recomand: Open your eyes)
Cred ca-ti ajung laughing

14 răspunsuri:
| sappy a răspuns:

Foo Fighters, Green Day, Placebo, Red Hot Chili Peppers, The Offspring

Răspuns utilizator avertizat
| AnotherNimrod a răspuns:

Si mai stiu daca mai vrei laughing

| KodrutZ a răspuns (pentru AnotherNimrod):

E bine ca stii, da' de ce blasfemiezi? Ce cauta monstrii sacri ca Slayer si Ac/Dc linga pokemonii aia de la Tokio Hotel sau glont' pentru valentina-mea?

| crscrs167 explică (pentru AnotherNimrod):

Eh lasa laughing aatea imi ajung

| crscrs167 explică (pentru AnotherNimrod):

Eh lasa laughing atea imi ajung, mersi pentru ajutorwinking

| AnotherNimrod a răspuns (pentru KodrutZ):

Pokemoni? Uita-te pe Wikipedia daca nu gasesti in alta parte si vezi cate premii au castigat, cat de iubiti sunt de fani si dupa comenteaza :))
http://ro.wikipedia.org/wiki/Tokio_Hotel

| KodrutZ a răspuns (pentru AnotherNimrod):

Faptul ca au o tona de fani si premii nu ii face o trupa cu adevarat relevanta. Citeva bilioane de muste maninca ****. Tre' sa il mincam si noi?
P.S. Am vazut eu ce fani au si astia... intreba cineva de o trupa depresiva, avind ca referinta TH. M-am uitat la vreo doua clipuri, m-am cocosat de ris si i-am recomandat My Dying Bride. MDB, nu vreo trupa de funeral doom sau alta chestie de te trezesti cu taieturi pe miini fara sa ai vreo lama pe un kilometru patrat... si ce imi raspunde? Cica is prea duri. TH e o manea pentru copiii emo, atita tot.

| AnotherNimrod a răspuns (pentru KodrutZ):

Daca vrei sa stii, Tokio Hotel e o trupa care s-a implicat in convingerea adolescentilor de a si rezolva problemele prin cai care nu le pot face rau. Dovada e si melodia lor, Don't jump. Ma rog, fiecare asculta ce vrea, dar asta nu e o scuza ca sa jignesti trupa preferata a altuia.

Răspuns utilizator avertizat
| justaweirdgirl45 a răspuns:

Black Veil Brides, My Chemical Romance, Breaking Benjamin etc (End of thinking capacity tongue )