| VictorDJ a întrebat:

Salut ma numesc Victor ce nume de DJ as putea sa-mi pun! ajutor please!

Răspuns Câştigător
| bombonika17 a răspuns:

Dj ice
dj white
dj zep
dj vision
dj trippler
dj dirty
dj flash
dj trimix
dj rimex
dj Lee
dj smash
dj Chuckietongue
dj first
dj black and yellow
dj drowning
dj rise
dj reptik......altele nu mai stiu.happy

| bombonika17 a răspuns (pentru bombonika17):

Care l-ai ales?tongue

| VictorDJ explică (pentru bombonika17):

Cred ca DJ VIKY sau Vaiper Sau blak and yalow!

| VictorDJ explică (pentru bombonika17):

Tu ce imi sugerezi?

| bombonika17 a răspuns (pentru VictorDJ):

Dj white sau dj trippler...mie imi place mai mult dj tripplerhappy

18 răspunsuri:
| Duucu a răspuns:

VickD-Jay

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hm, Victor. straight face

| PrintesaTsubaki姫椿 a răspuns:

DJ Vick tongue

| Tezet a răspuns:

Salut! Numele este foarte important! Trebuie sa stii ca acest nume te va ajuta in cariera. Poti folosi orice nume care este foarte mic si usor de retinut de oricine.Un nume bun este ca un Brand si trebuie sa fie international!
Te sfatuiesc sa iti pui DJ-VBASS sigur nu mai exista unul.

| Tezet a răspuns:

Buna! Eu te sfatuiesc in continuare sa iti creezi un mix full hd(daca nu poti te ajut eu) Incarca-l pe youtube si creazati un site cu mix-urile tale si nu alege varianta gratuita de gen blogspot.Eu iti pot face un site gratis platesti doar hosting si.ro fara manopera mea! Daca ai talent si consider ca merita eu te promovez si te ajut cu ceea mai mare placere!

| VictorDJ explică (pentru Tezet):

Cum vorbim in privet
?

| Tezet a răspuns (pentru VictorDJ):

Tezea1967 yahoo id

| VictorDJ explică (pentru Tezet):

da-mi skype ca nu am ihooo!

| Tezet a răspuns:

Buna! Tu esti culmea frate.Eu ma ofer sa iti creez un video full hd cu programe performante, site web de prezentare gratis, promovare gratis, iti dau si id de mess, dar tu ai skype si nu esti in stare sa iti faci un id de mess! Cred ca cel mai bine ar fi sa ne ignoram in viitor!

| VictorDJ explică:

Mm

| VictorDJ explică:

Frate hai sa fim seriosi! Eu nu am spus ca nu pot sa fac! Eu nu am nevoie de yahoo si doar atit eu am Gmail Si multe altele si facebook si tweter! Ce crezi ca nu stiu sa ma inregistrez pur si simplu nu am nevoie de yahoo daca vei vrea sa ma ajuti voi fi foarte recunoscator Dar daca nu!