| stasik22 a întrebat:

vreau si eu nume cum m-as putea inscrie intr-un site de socializare(ma numesc Victor)...pentru cele mai originale nume.

Răspuns Câştigător
| NesquikDuoSpecial a răspuns:

VICTORious Voice ar suna bine. Vezi, in primul e numele tau laughing Fundi'?

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Pune-ti numele tau.In felul asta nu ai sa-l uiti.Cum se mai vaita unii pe aici.Care uita si parola la telefon.

| KoWalSky a răspuns:

"Gordon", nu stiu de ce imi place nick-name`ul asta.

| stlucian a răspuns:

VreiVictor?

| MrAlex a răspuns:

Puneti numele tau, nu are rost sa iti pui nume aiurea pe un site de socializare! Parerea mea

| NesquikDuoSpecial a răspuns:

Nu-ti place? crying

| SimionAlexandru a răspuns:

Alege-ti un nickname care sa iti descrie personalitatea. Daca nu ai idei acum, stai linistit. Va veni totul de la sine. Doar ai incredere in tine insuti.

| ciribist a răspuns:

Pai poti sa zici:victorpictor,victorica, victorica-barbatica, sau daca vrei nume aiurea poti:ciribist, hunteskunki, nasturel, sasuke1217

| Truxiie a răspuns:

Vic. Sau Victor. Asa seclaughing

Răspuns utilizator avertizat
| pinklov3 a răspuns:

Vick Vicky