| Oni21 a întrebat:

Stie cineva de unde pot cumpara toate albumele originale ale lui Eminem?
Va rog ajutati-ma!
Multumesc!

5 răspunsuri:
| Oni21 explică (pentru chokingvictim):

LOL. Foarte inteligent. Daca imi dai si un link esti tare.

| chokingvictim a răspuns (pentru Oni21):

Adica sa caut eu pe google in locul tau?!? e asa greu?!?

| Oni21 explică (pentru chokingvictim):

Normal ca nu cauti. Nu gasesti asa usor. De fapt nici nu cred ca stii cum se cheama albumurile. Daca erai serios imi dadeai un raspuns calumea din prima. Nu inteleg de ce ma mai stresez cu tine.

| chokingvictim a răspuns (pentru Oni21):

Bai omule, tu vrei ca cineva sa caute pe google in locul tau, asta reiese din ce tot zici aici.nu stiu cum se cheama albumurile pentru ca nu sunt fan eminem, dar asta e irelevant. daca nu exista TPU ce faceai? rugai vecinii sa caute pe google in locul tau? cand trebuie sa te stergi la dos rogi pe altcineva? cauta singur, ca tu pici de prost.