| anonim_4396 a întrebat:

am postat si eu un video facut din poze pe youtube...si am adaugat la video si melodia DJ Project feat.Giulia-mi-e dor de noi, si dupa o saptamana am primit un mesaj ca am incalcat termenii de utilizare, eu nu am incalcat nimic.Este doar un video facut din niste poze si atasata o melodie, chiar nu inteleg, cine ma poate lamuri si pe mine? sau ce as putea face daca a fost o greseala din partea lor?

Răspuns Câştigător
| mnopqr a răspuns:

Sal Daniel! Ce ai patit tu am patit si eu. Ti-a trimis acel mesaj pentru ca melodia de fundal a videoclipului s-a potrivit cu o alta melodie a unui videoclip care era deja incarcat pe YouTube. Poate chiar melodia oficiala a celor de la Dj Project. Acest lucru este considerat plagiat pentru ca refolosesti ceva asemanator. Eu nu vad mare lucru dar ei te avertizeaza si iti pot chiar desfiinta contul. Nu este o greseala!