| anonim_4396 a întrebat:

am postat si eu un video facut din poze pe youtube...si am adaugat la video si melodia DJ Project feat.Giulia-mi-e dor de noi, si dupa o saptamana am primit un mesaj ca am incalcat termenii de utilizare, eu nu am incalcat nimic.Este doar un video facut din niste poze si atasata o melodie, chiar nu inteleg, cine ma poate lamuri si pe mine? sau ce as putea face daca a fost o greseala din partea lor.

1 răspuns:
| alyntoxic50 a răspuns:

Melodia dj project - mi-e dor e protejata prin drepturi de autor deci e ilegal sa publici o piesa pe net fara sa ai accept pentru ea. Asta nu se intampla mai deloc sa te anunte dar acu... n-are nimic internetul este liber.