| NeGaTiwE a întrebat:

am si eu o intrebare cine mai stie trupe gen Bullet For My Valentine? ceva care seamana cu ei. multumesc frumos

Răspuns Câştigător
| RavensFullOfSky a răspuns:

Three Days Grace, Linkin Park, Lordi, Nirvana, Skillet, Nirvana, Slipknot, The Cranberries, Metallica, Hollywood Undead, Bastille, A Day To Remember, Evanescence, Secondhand Serenade, Starset, Godsmack, Red Hot Chili Peppers, Rise Against, Kings Of Leon.

| NeGaTiwE explică (pentru RavensFullOfSky):

Mersi pentru trupe. pacat ca majoritatea "seamana"maxim cu ce am zis eu mai ales Bastille super heavy metal... dar ce sa zic mersi oricum

2 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

In this moment