| Jokero123 a întrebat:

As vrea sa va intreb cum pot sa mi se rupa corzile de la chitara?

6 răspunsuri:
| Thunderstruck a răspuns:

Am impresia ca ai uitat vreun "nu", dar daca ma insel, poti sa le rupi foarte usor strangand cheitele (deja daca urci mai mult de o octava e anormal sa nu se rupa, mai incearca), sau poti da ca animalul cu pana in ele, sau poti sa le tai cu patentul etc. Daca alegi prima sau a 3-a varianta, e posibil sa-ti scoti vreun ochi, pentru ca fiecare coarda e in sub ~12kgf, eu m-am "accidentat" de multe ori schimband si lucrand cu corzi, din fericire pentru mine, nimic serios.

| Jokero123 explică (pentru Thunderstruck):

Da scuze acum am obervat si eu laughing)

| Jokero123 explică (pentru Thunderstruck):

Da scuze acum am obervat si eu laughing)
ca am uitat un nu laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Deliiiia a răspuns:

Poti sa le iei cu un patent.

| AdryFlorea a răspuns:

rolling on the floor Pai si eu am o chitara acasa, doar cu topotu' merge sa se rupa corzile. rolling on the floor
Ce intrebare rolling on the floor)))))).