| PabloNaschia a întrebat:

ce parere aveti de smiley
are voce sau nu are happy astept parerea si explicatia voastra
FUNDA!

11 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Nu, nu are.

| DenissaDenii a răspuns:

Parerea mea este ca are voce si este un artist "jos palaria ", deoarece de fiecare data cand a fost la noi in oras s-a comportat exemplar cu fani si pe scent a facut un spectacol deosebit.

Funda?

| Thunderstruck a răspuns:

Nu are voce si e si deranjant cand face pe bufonul la "Romanii au Talent".

| PabloNaschia explică (pentru Thunderstruck):

Esti rocker?

| Thunderstruck a răspuns (pentru PabloNaschia):

Nu, sunt manelist.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Thunderstruck):

Are voce, ba chiar una foarte buna.
Dovada: http://www.youtube.com/watch?v=1khT71Xenas

| Thunderstruck a răspuns (pentru anonim_4396):

Esti sarcastic, nu?laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Thunderstruck):

Nu, eu este foarte sincer.

| Wøodenpints a răspuns:

Are voce. De travestit.

| Rakanishuu a răspuns:

Nu imi place cum canta. Singura melodie care mi-a placut cat de cat a fost Criminal, si nici asta extraordinar.
Acum vreo 10 ani era mai ok.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi plac la nebunie melodiile lui. Pot sa spun ca ma regasesc in "Dead man walking" si in "Cai verzi pe pereti". E un artist extraordinar si un compozitor super, tara asta chiar se poate mandri cu el. El, Puya si Connect-R sunt idoli mei in viata, vreau sa ajung exact ca ei.