| AnOnImUl2H2 a întrebat:

Se apropie ziua pretenei mele si as vrea sa ii cant o melodie la chiatara, dar nu stiu ce melodie. Va rog sa ma ajutati cu niste sugestii. Ceva ce sa ajunga la inima! Multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| InVisible99 a răspuns:

John legend, bruno mars, sam smith, passenger sau o melodie care stii ca ii place

| KamaSutra a răspuns:

Adrian Tutu- pentru noi 2

| AnOnImUl2H2 explică (pentru KamaSutra):

Nu rapp, ceva mai la sentiment, piese romanesti mai vechi, dar nu imi vin in minte acum sad

| KamaSutra a răspuns (pentru AnOnImUl2H2):

Of,pai la melodii mai vechi nu prea ma pricep pentru ca nu le.am prins si nici nu ma dau in vant dupa ele...de ce nu.i compui tu ceva?happy