| sebitzu99 a întrebat:

Se apropie ziua iubitei mele si nu stiu ca sa ii fac cadou. As vrea niste variante de la voi, nu cam am bani si...

ajutati-ma plzzz..

5 răspunsuri:
| vocea a răspuns:

Material i-ai orice nu asta conteza in primul rand, decat daca singura ta calitate pe care o vede ea la tine sunt banii, ca sa iti spun cum sta treaba incearca sa petreci timp cu ea sa fie o zi de neuitat, plimbati-va spune-i lucruri care vrea sa le auda, incearca sa pari ca e cea mai frumoasa zi din viata ta nu a ei, deoarece azi s-a nascut jumatatea ta,

| val31989 a răspuns:

Depinde de bani..si depinde de prietena ta.Se poate multumi si cu un singur trandafir si cu cateva cuvinte spuse din suflet.

| Lalaloveu a răspuns:

Ai putea sa ii iei un lantisor cu o inima sau doar un pandantiv in forma de inima si sa mergi sa iti graveze numele voastre pe el. Nu trebuie sa fie un lant foarte scump, dar daca mai scrii si o poezie sau un mesaj de dragoste mai lung si frumos in care iti exprimi sentimentele, o sa insemne foarte mult pentru ea. La asta mai poti adauga si un album cu poze cu voi de cand sunteti impreuna si poate sa si scrii cate ceva la fiecare poza. Sa incepi cu o poza de cand v-ati intalnit sau prima intalnire si sa termini cu o poza foarte recenta. Poate sa adaugi si un trandafir ar fi frumos. Sper ca te-am ajutat! Bafta!

| Theo24 a răspuns:

Ai putea sa ii scrii o poezie,daca ai inspiratie happy sau sa ii iei o bratara sau un lantisor cu poza si sa pui o poza cu voi (eu am gasit lantisoare de alea la un pret mic si erau super) sau un ursulet cu un mesaj dragut sau orama in forma de inima cu o poza cu voi doi (intr-un moment special, pentru voi)
Cateodata aveam si alte idei, scuze, sper ca te-am ajutat cat de cat, macar cu o idee happy