| anonim_4396 a întrebat:

sunt incepatoare pe acest site si am si eu o intrebare la care ma astept sa imi raspundeti...as vrea sa va dau funda dar dupa cum am zis SUNT INCEPATOARE si nu prea stiu.Intrebarea mea este:Cum se numeste melodia in care canta o fata la fel ca si in melodia"Tony ray-so high"; acolo canta o fata si parca stiu si eu o melodie in care canta aceasta fata dar nu mai stiu cum se numeste...va rog ajutati-ma!

3 răspunsuri:
| ionutzul31 a răspuns:

Nu am auzit pana acum nici de melodia "so high" dapai de alte versiuni ce sa mai zic?laughing

| iuliaiuli18 a răspuns:

Daca dadeai si tu ca tot omul detalii despre melodie, poate te ajutam...

| Aida32 a răspuns:

Imi pare rau...dar eu nu ascult muzica noua!