| silviutzu97 a întrebat:

Vreau sa-mi spuneti parerea voastra despre muzica in general. Ce simtiti voi cand ascultati muzica. Cel mai frumos raspuns primeste funda :*

Răspuns Câştigător
| claudia511 a răspuns:

Muzica e intocmai ca aerul, e indispensabila. Pentru fiecare sentiment, stare sau gand exista o melodie perfecta, care descrie ceea ce simti. Muzica e ca un fel de voce atunci cand nu poti vorbi. Muzica e tot ce am si ce voi avea, pentru ca prietenii vin si pleaca, iar muzica nu.

6 răspunsuri:
| animatonic a răspuns:

-Eu in general ascult acest gen de muzica:
http://www.youtube.com/watch?v=i3Jv9fNPjgk
Nu as putea spune ce simt, de fapt voi incerca:
prin muzica ma recreez si cand o dau la maxim se simte dorinta dea cunoaste lumea prin aceastaa. Sper ca voi primi eu fund.
Pup.

| Wøodenpints a răspuns (pentru animatonic):

Prin mizeria aia vrei tu să cunoşti lumea?

| animatonic a răspuns (pentru Wøodenpints):

-Da, iar asta este problema mea. Nu ma dau in vant dupa rock(ce e ala){porcarie}. Punct...

| Wøodenpints a răspuns (pentru animatonic):

Cine a zis ceva de rock? Melodia pe care ai postat-o tu e o mizerie. Punct. N-are legătură cu alte genuri muzicale.

| animatonic a răspuns (pentru Wøodenpints):

-Bine frate. Parerea ta, am si eu una. Nu ma mai cicali si monotoriza cu ideea ca melodia care am postat-o eu e o porcarie. Asta ascult.Ce te intereseaza pe tine ce confirm eu> Sper sa numai raspunzi, sau sa comentezi (mai bine spus) deoarece, am incheiat.

| Ilie_Ilinca_1971 a răspuns:

Ma simt bine cand ascult muzica. Fericita sau suparata, muzica ma face sa ma simt foarte bine! I LOVE MUSIC!