| OltokVicent a întrebat:

Salutare, ma tot gândesc la o melodie care mi s-a blocat în cap de câțiva ani, o melodie românească de genul POP, care nu prea este cunoscuta. Refrenul era cantat de o femeie în românește, iar restul era în engleza. Versurile (va rog sa nu râdeți de felul în care le voi scrie) în refren erau: Dabibob și tombaru, dabidob și tocara, dabibob și tombaru, hai în România (România fiind pronunțată în engleza).
Deci chiar asa era melodia, cu versurile dabidob și tocara! Dar totuși, oferea un vibe bun și nice!
Va rog sa ma ajutați, va mulțumesc! Dau fundă.

2 răspunsuri:
| Drake21 a răspuns:

Da, Bine feat Ypsilon- hau hau aile lule, hau hau aile lule

| Drake21 a răspuns (pentru Drake21):

Daca nu fac anul asta Ursul legat in lanturi de craciun Mrrr Mrrr