| CRONNOSo3 a întrebat:

Sault TPU!
AJUTOOOR!
Tot caut o piesa si nu pot da de ea.
Am incercat Shazam, am incercat inca vreo 3-4 aplicatii, am incercat cu asistentul google, am incercat si cu microfonul de pe Youtubelaughing
Am pus prietenii sa caute in schimbul a 10 lei si nu a gasit nimeni nimic...
Nu stiu ce sa mai fac!
Cine ma poate ajuta sa gasesc o piesă in rusă?
Titlul sau artistul sau versuri?
Am cautat pe pagina de Facebook unde a fost postată, in comentarii, pe pagina de Instagram pe pagina celui care a postat prima data si nimic.
Las linkul mai jos:
https://m.facebook.com/....../story.php

Răspuns Câştigător
| RoyalSovereign a răspuns:

Https://youtu.be/Fj9E_fzgmpQ
Cred că asta e. Dacă nu am nimerit din punct de vedere al ajustărilor vocale, măcar îi știi titlul: капишон на голову - Мiуqgi
Detest imbecilii care ignoră întrebările privind piesele de genul. Nici măcar nu le-au compus ei ca să aibă un motiv de a le păstra.

| CRONNOSo3 explică (pentru RoyalSovereign):

Multumesc din suflet!

1 răspuns: